MCP Tools (1.0.0-beta6) - en to os translation catalogue (29 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Categories
os: Категоритæ

en: Search
os: Агуырд

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Path
os: Фæндаг

en: Filename
os: Файлы ном

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
