MD Fontello (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Import
be: Імпарт

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: The file could not be uploaded.
be: Файл не можа быць апублікаваны.
