MD Fontello (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Enabled
gl: Activado

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Import
gl: Importar

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Open link in new window
gl: Abrir ligazón en nova ventá

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: The file could not be uploaded.
gl: Non se puido subir o ficheiro.
