MD Fontello (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Enabled
ja: 有効

en: - None -
ja: - なし -

en: Import
ja: インポート

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: Open link in new window
ja: リンクを新しいウィンドウで開く

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Link title
ja: リンクタイトル

en: The file could not be uploaded.
ja: ファイルがアップロードできませんでした。

en: Trim link text length
ja: リンクテキストをトリミングする文字数

en: URL only
ja: URLのみ

en: Show URL as plain text
ja: プレーンなテキストでURLを表示

en: Add rel="nofollow" to links
ja: リンクに rel="nofollow" を追加

en: Placeholder for URL
ja: URL用のプレースホルダー

en: Placeholder for link text
ja: リンクテキスト用のプレースホルダー

en: Link format settings
ja: リンクフォーマットの設定
