MD Fontello (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Enabled
jv: Urip

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Import
jv: Ngimpor

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: The file could not be uploaded.
jv: Berkas ora bisa diunggah.
