MD Fontello (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
