MD Fontello (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Import
sv: Importera

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Open link in new window
sv: Öppna länk i ett nytt fönster

en: Link text
sv: Länktext

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Link title
sv: Titel för länk

en: The file could not be uploaded.
sv: Filen kunde inte laddas upp.

en: Trim link text length
sv: Korta ned längd på länktext

en: URL only
sv: Enbart URL

en: Show URL as plain text
sv: Visa URL som ren text

en: Add rel="nofollow" to links
sv: Lägg till rel="nofollow" till länkar

en: Placeholder for URL
sv: Platshållare för URL

en: Placeholder for link text
sv: Platshållare för länktext
