MD Fontello (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: - None -
cs: - Nic -

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Link title
cs: Název odkazu

en: The file could not be uploaded.
cs: Soubor nelze nahrát.

en: URL only
cs: Pouze URL

en: Show URL as plain text
cs: Zobrazit URL jako prostý text

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
