MD Fontello (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Import
fi: Tuo

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Open link in new window
fi: Avaa linkki uudessa ikkunassa

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: The file could not be uploaded.
fi: Tiedoston lataaminen epäonnistui.

en: Trim link text length
fi: Lyhennä linkkitekstin pituutta

en: URL only
fi: Vain URL

en: Show URL as plain text
fi: Näytä URL pelkkänä tekstinä

en: Add rel="nofollow" to links
fi: Lisää rel="nofollow" linkkeihin

en: Placeholder for URL
fi: Paikkamerkki URLille

en: Placeholder for link text
fi: Paikkamerkki linkkitekstille
