MD Fontello (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау
