MD Fontello (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Enabled
sr: Укључено

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД
