MD Fontello (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
