MD Fontello (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: - None -
uk: - Немає -

en: Import
uk: Імпортувати

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Open link in new window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: The file could not be uploaded.
uk: Неможливо викласти файл.

en: Trim link text length
uk: Скорочувати довжину тексту посилання

en: URL only
uk: Лише URL-адреса

en: Show URL as plain text
uk: Показувати URL-адресу як неформатований текст

en: Add rel="nofollow" to links
uk: Додати до посилань rel="nofollow"

en: Placeholder for URL
uk: Заповнювач для URL-адреси

en: Placeholder for link text
uk: Заповнювач для тексту посилання

en: Link format settings
uk: Налаштування формату посилання

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
