MD Fontello (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
