MD Fontello (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Enabled
bg: Активиран

en: - None -
bg: - Не -

en: Import
bg: Импортирай

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След
