MD Fontello (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Import
ps: واردول

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
