MD Fontello (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: - None -
af: - Geen -

en: Import
af: Voer in

en: View
af: Wys
