MD Fontello (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Import
hr: Uvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Open link in new window
hr: Otvori link u novom prozoru

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: The file could not be uploaded.
hr: Datoteka nije mogla biti otpremljena.
