MD Fontello (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Enabled
tr: Etkin

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: Open link in new window
tr: Bağlantıyı yeni sayfada aç

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Link title
tr: Bağlantı başlığı

en: The file could not be uploaded.
tr: Dosya karşıya yüklenemedi.

en: Trim link text length
tr: Bağlantı metni uzunluğunu kırp

en: URL only
tr: Yalnızca URL adresi

en: Show URL as plain text
tr: URL'yi düz metin olarak göster

en: Add rel="nofollow" to links
tr: Bağlantılara rel="nofollow" ekle

en: Placeholder for URL
tr: URL adresinin yer tutucusu

en: Placeholder for link text
tr: Bağlantı metninin yer tutucusu

en: Link format settings
tr: Bağlantı biçimi ayarları
