MD Fontello (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: - None -
az: - heç nə -

en: Import
az: İmport

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: Link text
az: Link mətni

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.
