MD Fontello (8.x-1.5) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Enabled
et: Lubatud

en: - None -
et: - Puudub -

en: Import
et: Impordi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: Trim link text length
et: Lühenda lingi teksti pikkust

en: URL only
et: Ainult URL

en: Show URL as plain text
et: Näita URL-i tavatekstina

en: Add rel="nofollow" to links
et: Lisa linkidele rel="nofollow"

en: Placeholder for URL
et: Placeholder URL-i jaoks

en: Placeholder for link text
et: Placeholder lingi teksti jaoks

en: Link format settings
et: Lingi formaadi seaded
