MD Fontello (8.x-1.5) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: - None -
fil: - Wala -

en: Import
fil: Angkatin

en: View
fil: Tingnan

en: - Select -
fil: - Pumili -
