MD Fontello (8.x-1.5) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Import
ka: იმპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Open link in new window
ka: ბმულის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი
