MD Fontello (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Import
mn: Импорт хийх

en: View
mn: Харах

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
