MD Fontello (8.x-1.5) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Import
sq: Importo

en: View
sq: Shfaq

en: About
sq: Informacione
