MD Fontello (8.x-1.6) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Import
ast: Importar

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista
