MD Fontello (8.x-1.6) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Open link in new window
el: Άνοιγμα του συνδέσμου σε νέο παράθυρο

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: The file could not be uploaded.
el: Η αποστολή του αρχείου δεν ήταν δυνατή.

en: Add rel="nofollow" to links
el: Προσθήκη rel="nofollow" στους συνδέσμους
