MD Fontello (8.x-1.6) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Import
eu: Inportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Open link in new window
eu: Esteka irekita lehio berrian

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: The file could not be uploaded.
eu: Ezin izan da igo fitxategia.
