MD Fontello (8.x-1.6) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Enabled
fa: فعال

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Import
fa: ورود

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: Open link in new window
fa: بازکردن پیوند در ینجره جدید

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Link title
fa: عنوان پیوند

en: The file could not be uploaded.
fa: فایل نتوانست بارگذاری شود.
