MD Fontello (8.x-1.6) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Import
hi: आयात करें

en: Label
hi: लेबल

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Before
hi: पहले

en: After
hi: बाद में

en: Open link in new window
hi: नई विंडो में लिंक खोलें

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -
