MD Fontello (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: - None -
lt: - Joks -

en: Import
lt: Importuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.
