MD Fontello (8.x-1.6) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Enabled
nn: Aktivert

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
