MD Fontello (8.x-1.6) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Enabled
oc: Activat

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Import
oc: Importar

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Open link in new window
oc: Dobrir lo ligam dins una novèla fenèstra

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: The file could not be uploaded.
oc: Es pas estat possible de cargar lo fichièr.
