MD Fontello (8.x-1.7) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Import
am: አስመጣ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ
