MD Fontello (8.x-1.7) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Import
ar: استيراد

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Open link in new window
ar: افتح الرابط في نافذة جديدة

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Link title
ar: عنوان الرابط

en: The file could not be uploaded.
ar: تعذر رفع الملف.
