MD Fontello (8.x-1.7) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Import
bs: Uvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled
