MD Fontello (8.x-1.7) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Import
eo: Importu

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo
