MD Fontello (8.x-1.7) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Open link in new window
hu: A hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: The file could not be uploaded.
hu: A fájl nem tölthető fel.

en: Trim link text length
hu: Hivatkozásszöveg hosszának csonkolása

en: URL only
hu: Csak webcím

en: Show URL as plain text
hu: A webcímet egyszerű szövegként mutassa

en: Add rel="nofollow" to links
hu: rel="nofollow" hozzáadása a hivatkozásokhoz

en: Placeholder for URL
hu: Helykitöltő hivatkozáshoz

en: Placeholder for link text
hu: Helykitöltő hivatkozás szöveghez

en: Link format settings
hu: Hivatkozás formátum beállítás
