MD Fontello (8.x-1.7) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Import
ku: هاوردن

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: The file could not be uploaded.
ku: ئەم پەڕگەیە نەتوانرا باربکرێت.
