MD Fontello (8.x-1.8) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Enabled
da: Aktiveret

en: - None -
da: - Ingen -

en: Import
da: Importér

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: Open link in new window
da: Åben link i nyt vindue

en: Link text
da: Linktekst

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Link title
da: Linktitel

en: The file could not be uploaded.
da: Filen kan ikke uploades.

en: Trim link text length
da: Beskær link-tekstens længde

en: URL only
da: Kun URL

en: Show URL as plain text
da: Vis URL som ren tekst

en: Add rel="nofollow" to links
da: Tilføj rel="nofollow" til links

en: Placeholder for URL
da: Placeholder til URL

en: Placeholder for link text
da: Placerholder til linktekst

en: Link format settings
da: Link-format
