MD Fontello (8.x-1.8) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
