MD Fontello (8.x-1.8) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Import
os: Импорт

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
