MD Fontello (8.x-1.8) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Import
th: นำเข้า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Open link in new window
th: เปิดลิงค์ในหน้าต่างใหม่

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Trim link text length
th: ตัดแต่งความยาวของข้อความเชื่อมโยง
