MD Fontello (8.x-1.9) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enabled
ca: Habilitat

en: - None -
ca: - Cap -

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Open link in new window
ca: Obrir l'enllaç en una nova finestra

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: The file could not be uploaded.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer.

en: URL only
ca: Només URL

en: Show URL as plain text
ca: Mostra l'URL com a text pla

en: Add rel="nofollow" to links
ca: Afegeix rel="nofollow" als enllaços

en: Placeholder for URL
ca: Reemplaçament per l'URL

en: Placeholder for link text
ca: Reemplaçament pel text de l'enllaç

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
