MD Fontello (8.x-1.9) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: The file could not be uploaded.
hy: Ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնվել:
