MD Fontello (8.x-1.9) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Import
km: នាំចូល

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: The file could not be uploaded.
km: មិនអាច​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ​បាន​ទេ ។
