MD Fontello (8.x-1.9) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Import
bn: আমদানী

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
