MD Fontello (8.x-1.9) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
