MD Fontello (8.x-1.9) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: - None -
ug: يوق

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى
