Multidomain Site Verification (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat
